Garth

Jak přidat přihrávač hudby na web?

Jak vyřešit přehrávání Vaší hudby na webových stránkách? Ideálním případem je, že máte svoji vlastní hudbu, protože poté nemusíte spekulovat nic o právních náležitstech. Každopádně jak tu danou hudbu dostat do webové stránky, aby si ji mohl uživatel pustit přímo na webu?

více info

Jak vložit znak z ASCII tabulky za pomocí klávesy ALT?

Klávesové zkratky jsou velmi důležité pro rychlé psaní speciálních znaků. A je jedno zda daný text píšešte do svého textového dokumentu, či píšete článek na webu.

více info

Jak označit část stránky, kterou nemá indexovat Google?

Toto lze řešit pomocí "googleoff / googleon", ale funguje to pouze v "Google Search Appliance" (když hostujete vlastní výsledky vyhledávání, obvykle pro vlastní interní web). Pro samotné vyhledávání nemá tento zápis žádný vliv.

více info

Jak implementovat CAPTCHA na webu.

Google reCAPTCHA

Možností jak chránit formulář před spamem a roboty je mnoho, ale nejúčinější je použití CPATCHA. Tudíž efektu, který validuje sám zda je uživatel robot či ne. Většinou je to zkoumání nějakého obrázku, kde je například otázka "označ pouze pole kde je cedule", či je to opis nějakého řetezce z obrázku, přez který jsou čáry.

více info

Chybové stránky na webu

Chyba 404 a podobné...

Člověk si tak "brouzdá" po internetu a tu a tam narazí na nějakou tu chybovou stránku. Ale co ta daná stránka znamená? Není nic lehčího než si přečíst číslo dané chyby a podívat se do tohoto článku.

více info

Jak si ověřit zda daný e-mail existuje?

Potřebujete napsat na mail z webu a nevíte, zda mail existuje? Nebo chcete nějaký mail vlastnit a rádi by jste z jednoho místa získali informaci, zda již existuje.

více info

Jak zjistit informace o doméně?

ip adresa, expirace domény, vlastník domény

Informace o doméně jsou velmi důležité, ať již pro Vás jako vlastníka či pro Vás jakožto potencionálního kupce.

více info

Jaka analysovat webové stránky

Na internetu existuje mnoho stránek, které nám pomohou určit jak kvalitní je náš web a tím pádem i jaké má nedostatky.

více info

Jak vytvořit základní SEO stránky?

klíčová slova, popisek, titulek, nadpisy

SEO je zkratka anglických slov "Search Engine Optimization" což v překladu znamená "optimalizace pro vyhledávače". Co to znamená? Pokud provedete dobře SEO optimalizaci Vašeho webu, tak Vás budou internetové vyhledávače (Google, Yahoo, Yandex atd..) lépe hodnotit, tudíž máte vyšší šanci zlepšit umístění své stránky pokud uživatel hledá dané klíčové slovo.

Pokud tedy prodáváte například boty a uživatel bude hledat boty, tak s kvalitním SEO máte vyšší šanci, že Vás vůbec ve vyhledávání najde. Běžný uživatel se podívá na maximálně 2 stránku ve vyhledávání takže být vepředu se vyplatí. SEO logicky není vše, ale je to pevný základ na kterém lze stavět. Nadstavba jsou různé placné kampaně, které mají za účel zobrazovat uživatelům bannery a dovádět je na Váš web a tak dále. tyto placené činnosti nejsou tématem tohoto článku.

více info
 1 2  |  další >>
strana: 1 / 2   celkem: 19 záznamůNejnovější články