Garth

Konverze souborů online

obrázky, videa, fonty, dokumenty

Konvertovat soubory lze nejlépe lokálně na svém počítači. Problémem je, že musíte mít množství programů a ještě je umět nastavit. Jednoduší cesta je využít webové konvertéry. Pokud daný konvertér neudělá to co jste si představovaly, tak buď zkusit jiný, či bude nutné se vrátit k programu na počítači.

Tento článek nabízí odkazy na weby, kde lze provést všemožné konverze.

1) Convertio.co
Obrovsky komplexní web, který neumí "jen" konvertovat obrázky/videa atd.. mezi formáty daných souborů (například obrázek ve formátu jpg do png, či video ve formátu mp4 do ogg atd..). Ale dle volem umí i odemykat PDF či je slučovat, má optické rozpoznávání psaného textu atd..
Opravdu velmi užitečný web.

2) Online-convert.com
Umí konvertovat obrázky/video/audio/dokumenty/archivi atd.. obdobně jako předchozí web. Navíc umí zakódovat text pomocí různých algoritmů (MD5, SHA-1, Blowfish atd..)
Tento konvertér mám mnohokrát ozkoušený při konverzi obrázku do ikony, když člověk potřebuje například z png/jpg udělat favicon webu ve formátu "ico". Konvertér má širokou podporu typů obrázků z kterých je schopný ikonu vytvořit.

Osobně jsem vždy využil některý z těchto konvertérů a neměl jsem potřebu hledat konkurenci. Přijdou mi intuitivní a prozatím mne nikdy nezklamaly.

<< zpět
Nejnovější články