Garth

Základy JavaScriptu

Jak zkopírovat text do clipboardu (schránky) po kliku?

Jak docílit toho, že po kliku na nějaké tlačítko, blok textu atd.. se Vám daný obsah vloží do clipboardu/schránky prohlížeče a vy poté může použít pouhé "Ctrl+V"? Odpověď zní opět jQuery.

více info

Jak detekovat iOS zařízení?

iPhone, iOS, iPad atd..

více info

Validace formuláře pomocí jQuery

Jak jedoduše zvalidovat formulář před odesláním za pomoci jQuery?

více info

Jak v inputu oddělovat při psaní čísel řády?

Jistě se Vám již stalo, že na webu píšete do inputu částku 1000000 a zpětně dumáte, zda Vám tam nechybí jedna 0 či naopak nepřibívá. Bylo by skvělé psát 1 000 000, ale pak zase při ukládání do databáze musíte vyrušit ty mezery. S touto situací pomůže Javascript respektive jQuery.

více info

Jak zastavit přehrávání videa / youtube videa?

Pokud máte video (testováno na youtube video) v nějakém poup okně, tak se Vám může stát, že okno zavřete, ale video se stále přehrává. Jak tomu zamezit?

více info

Vynucené přenačtění iframu

Někdy je potřeba vynutit přenačtení iframu při určité události. Například zobrazení/skrytí bloku s iframe, či při responsivním zmenšování webu a tudíž i bloku s iframem.

více info

Jak odeslat formulář bez kliknutí na submit?

Chcete odeslat formulář a nechcete uživatele zdržovat klikáním na submit? Například měníte mutace webu pomocí formuláře a chcete odeslat formulář ihned po kliku na jinou volbu? Tak čtěte dále.

více info

Korektní zobrazení tagu iframe

Návod jak docílit správného zobrazení iframů například z youtube.com, kdy má tento iframe jakoby nejvyšší možný z-index a nic ho nedokáže překrýt.

více info
<< předchozí  |   1 2 3 4 5
strana: 5 / 5   celkem: 49 záznamůNejnovější články